Nieuwe pagina: persoon.subject.index

Vlaanderen

Mandatendatabank Naar de hoofdinhoud
Terug naar zoeken

Mandataris: Sylvie Gahy

Locatie Orgaan Fractie Naam Familienaam Mandaat Bevoegdheden Status Start Einde
Hoeilaart
PRO Hoeilaart
Gemeenteraadslid
31/12/2012
24/01/2015
Hoeilaart
PRO Hoeilaart
Gemeenteraadslid
Effectief
06/01/2019
22/02/2021
Hoeilaart
Lid van de Raad voor Maatschappelijk Welzijn
Effectief
06/01/2019
22/02/2021

Rij 1 - 3 van 3